Przychodzi baba do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, wie pan co, jestem jakoś dziwnie chora. Jakbym się położyła to bym leżała,leżała. Jakbym szła to bym szła szła...
A doktor:
- A jakbym cię w dupę kopnął to byś leciała, leciała i leciała.
Dowcipy
Ocena: 6,52. Aby zagłosować, pobierz Dowcipy i kawały na swojego Androida.
